KAIXEN BI-LED X10 50W(71W)/60W/10W 5100K

KXN-1195
10 500 
В наявності
Доставка
  • — Новою Поштою на відділення - 75 грн для замовлень від 2000 грн
  • — Новою Поштою на відділення - 100 грн (Київ), 100 грн (не Київ) для замовлень 2000 грн
  • — Курʼєром до дверей - 200 грн

Страховка по повній вартості. Термін доставки 12-48 годин. 

Інформація про доставку

2% знижка за передплату
Повернення 30 днів без проблем
МодельKAIXEN BI-LED БрендKAIXEN
Модель:
KAIXEN BI-LED
Бренд:
KAIXEN
Знайти схожі

ЛІНЗИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ ПОВНОГО ВНУТРІШНЬОГО ВІДОБРАЖЕННЯ, TIR:

Останнім продуктом у галузі модифікації автомобільного освітлення із застосуванням технології BiLED є лінза з чіпом DLPD-07 від KAIXEN. Вона втілює новітню технологію прямого світла TIR, яка значно підвищує якість освітлення, безпеку та комфортність водіння.
З використанням даної технології ефект світла від світлодіодного чіпа значно покращується, і він прямує безпосередньо в лінзу, без заломлення. Це дозволяє лінзі більш ефективно стримувати світловий промінь та підвищує світловіддачу до 88-92%. Завдяки цьому ближнє світло, створюване лінзою з чіпом DLPD-07, стає більш рівномірним і яскравим.

Крім цього, в лінзах KAIXEN X10 вперше застосовується 12-ти ядерний світлодіодний основний чіп із колірною температурою 4800K.
Використання 12-ти ядерного світлодіодного основного чіпа з колірною температурою 4800K у лінзах KAIXEN X10 має декілька переваг.
По-перше, такий основний чіп забезпечує більш яскраве та потужне освітлення, що особливо важливо для покращення видимості та безпеки водіння в умовах недостатнього освітлення або вночі.
По-друге, колірна температура 4800K є оптимальною для автомобільного освітлення, оскільки вона створює більш біле і природне світло, близьке до денного світла. Це дозволяє краще розрізняти об'єкти на дорозі та покращує комфортність водіння.
Таким чином, використання 12-ти ядерного світлодіодного основного чіпа з колірною температурою 4800K у лінзах KAIXEN X10 забезпечує більш яскраве, потужне та природне освітлення, підвищує безпеку та покращує досвід водіння.

Технологія TIR застосовується лише у лінзах KAIXEN X10, X11, X12.

СИСТЕМА ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА У ЛІНЗАХ TIR:

Лінзи з технологією TIR оснащені двома джерелами прямого світла, що дозволяє їм надавати не лише ефективне ближнє світло, а й потужне дальнє світло.
Так, лінза KAIXEN X10 оснащена двома додатковими чіпами LED, над якими розташовані кристали замість класичних відбивачів. Кристали виконують функцію збільшення яскравості та заломлення світлового променя у бік основної лінзи. Якісне дальнє освітлення є особливо важливим для безпечного водіння на високих швидкостях. Яскрава та потужна система дальнього світла значно підвищує безпеку нічного водіння та робить його більш комфортним та приємним.

ЯКІСНЕ СКЛО ЛІНЗИ:

BiLED KAIXEN X10, X11, X12 використовує оптичну лінзу високого класу, виготовлену із якісного матеріалу PMMA. Пропускання світла даної лінзи досягає 92%, і вона не утворює жовті плями, не стискається, не спотворює кольори і не пітніє. Завдяки цьому лінза забезпечує більш рівномірне освітлення та високу якість світла.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Потужність ближнього світла – 50Вт;
Потужність ближнього та дальнього світла – 60Вт;
Потужність ближнього світла із додатковим чіпом – 71Вт;
Потужність ближнього та дальнього світла з додатковим чіпом – 81 Вт;
Розмір – 3 дюйми;
Кріплення – Hella 3R;
Напруга – DC 12V;
Колірна температура – ​​4800К;
Гарантія – 24 місяців.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАСОК:

Тип кріплення: засувка
Розмір: 3.0 дюйми

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

2 х Бі-світлодіодні лінзи KAIXEN x10 3.0 дюйми
1 х Гарантійний талон
 
ПІДКЛЮЧЕННЯ:
Червоний провід - плюс, чорний провід - мінус (ближнє світло)
Білий провід - плюс, синій провід - мінус (дальнє світло - шторка)
Жовтий провід – плюс, підключення до ближнього світла (додаткові чіпи)

У всіх модулях Kaixen встановлений захист від неправильної полярності під час підключення
До цих лінз додається гарантійний талон, дійсний протягом 2 років.

Відгуків не знайдено