KAIXEN BI-LED лазерні лінзи KAMISO GEN:4 55W + LASER 15W

KXN-903
15 000 
В наявності
Доставка
  • — Новою Поштою на відділення - 75 грн для замовлень від 2000 грн
  • — Новою Поштою на відділення - 100 грн (Київ), 100 грн (не Київ) для замовлень 2000 грн
  • — Курʼєром до дверей - 200 грн

Страховка по повній вартості. Термін доставки 12-48 годин. 

Інформація про доставку

2% знижка за передплату
Повернення 30 днів без проблем
МодельKAIXEN BI-LED Потужність, Вт55 Вт БрендKAIXEN
Модель:
KAIXEN BI-LED
Потужність, Вт:
55Вт
Бренд:
KAIXEN
Знайти схожі

ЛАЗЕРНІ BI-LED ЛІНЗИ KAMISO 3 ДЮЙМИ 55W + LASER 15W GEN:4
- флагманська модель бісвітодіодних лінз із вбудованим модулем лазера високої інтенсивності. Також має два чіпи та два відбивачі. Потужність у режимі ближнього світла 55 Вт, дальнього– 65 Вт. Потужність лазерного модуля 15 Вт. Стандарт кріплення – рамки Хелла 3/5. Оправа 3 дюйми з отворами для встановлення декоративних масок.
Лазерний модуль розташований у верхній частині світлодіодного модуля і направлений безпосередньо в окрему маленьку лінзу, розташовану в основній.
 
ДЕ РОЗТАШОВАНИЙ ЛАЗЕР У БІСВІТОДІОДНИХ ЛІНЗАХ KAMISO LASER GEN:4?
У світлодіодних модулях третього і раннього покоління лазерний модуль середньої інтенсивності встановлюється в секцію додаткового чіпа і у тандемі з основним і додатковим чіпом. У модулях четвертого покоління лазерне джерело світла винесено окремо від відбивачів і весь світловий потік направлений безпосередньо до лінзи. Як відомо, сам промінь лазера має синій колір, тому для досягнення білого перед основною лінзою він проходить ще через одне скло, покрите флуоресцентним складом.
 
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ УПРАВЛІННЯ ЛАЗЕРНИМ СВІТЛОМ У РЕЖИМІ БЛИЖНЬОГО ТА ДАЛЕКОГО СВІТЛА?
У режимі ближнього та далекого світла два чіпи працюють одномоментно. Кожен чіп має свій відбивач - один знаходиться зверху, другий - під ним. У тандемі обидва чіпи формують широкий та щільний промінь світла для забезпечення комфортних поїздок за будь-якої погоди.
Для активації потужного лазера передбачений окремий провід коричневого кольору, на який необхідно подати живлення. Обов'язковою умовою включення лазера є початкове увімкнення режиму дальнього світла. Активувати лазер у режимі ближнього неможливо. Виходячи з цього, ми рекомендуємо проводити підключення потужного лазера на окрему кнопку в салоні, на пульт дистанційного керування, або через реле, здатне подати живлення на лазер після подвійного або потрійного включення режиму дальнього світла.

Гарантія на світлодіодні лінзи складає 24 місяці.
Магазин автосвітла KAIXEN є офіційним дилером продукції KAMISO на території України.
Доставка по Києву та Україні здійснюватиметься кур'єрською службою Нова Пошта.

Відгуків не знайдено