KAIXEN BI-LED лазерні лінзи KAMISO LASER GEN:3 60W

KXN-909
12 000 
В наявності
Доставка
  • — Новою Поштою на відділення - 75 грн для замовлень від 2000 грн
  • — Новою Поштою на відділення - 100 грн (Київ), 100 грн (не Київ) для замовлень 2000 грн
  • — Курʼєром до дверей - 200 грн

Страховка по повній вартості. Термін доставки 12-48 годин. 

Інформація про доставку

2% знижка за передплату
Повернення 30 днів без проблем
МодельKAIXEN BI-LED Потужність, Вт60 Вт БрендKAIXEN
Модель:
KAIXEN BI-LED
Потужність, Вт:
60Вт
Бренд:
KAIXEN
Знайти схожі

ЛАЗЕРНІ BI-LED ЛІНЗИ KAMISO 3 ДЮЙМИ 60W LASER 
– якісні двочіпові бісвітодіодні модулі, яскравість яких посилена наявністю лазера середньої інтенсивності. Загальна потужність модулів у режимі ближнього світла становить 60 Вт, дальнього – 70 Вт. Стандарт кріплення – Хелла 3. Діаметр оправи – 3 дюйми.
Серцем білазерних лінз є потужний світлодіодний чіп AAPD-02, який також використовується у відомій серії бісветодиодних лінз A6+ від Aozoom. Промінь ближнього світла дуже щільний і широкий. Температура свічення 5500 К, що означає білий колір. Додатковий чіп розташований під основним та обидва працюють у тандемі з лазером.
 
ЯК ПРАЦЮЄ ЛАЗЕР У БІСВІТОДІОДНИХ ЛІНЗАХ KAMISO LASER?
У bi led лінзах KAMISO з лазером третього покоління всі три джерела світла – два чіпи та лазерний модуль працюють одномоментно. При цьому лазерна трубка знаходиться в секції додаткового чіпа і світить у нижній рефлектор синім кольором, і після кількох переламань лазерного променя на виході з лінзи бачимо потужний зібраний білий промінь світла.
 
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ УПРАВЛІННЯ ЛАЗЕРНИМ СВІТЛОМ У РЕЖИМІ БЛИЖНЬОГО ТА ДАЛЕКОГО СВІТЛА?
При включеному ближньому світлі фар, світловий потік, що утворюється лазером, відсікається електромагнітною шторкою, залишаючи невелику його частину в центрі світлотіньової межі для збільшення освітлення. Через це, щоб уникнути засліплення інших учасників дорожнього руху, настійно рекомендуємо після встановлення відрегулювати фари на комп'ютерному стенді згідно з припущеннями кута нахилу фар, рекомендованих виробником оптики (зазвичай написано на самій фарі).При включенні далекого світло відбувається відкриття електромагнітної шторки та весь додатковий світловий потік від другого чіпа та лазера світить у далечінь без перешкод на відстань від 800 до 1000 метрів.

Гарантійний рядок на лазерні бісвітодіодні лінзи KAMISO складає 24 місяці.

Магазин автосвітла KAIXEN ONLINE є офіційним представником KAMISO в Україні.
Кур'єрська доставка по Києву, а також доставка регіонів здійснюється перевізником Нова Пошта.

Відгуків не знайдено