Які кращі лампи H7: галоген, ксенон, LED?

13.08.2023

Ми розповімо вам про найкращі моделі галогенних ламп ближнього світла Н7.

Статистика дорожньо-транспортних пригод свідчить про те, що 50% ДТП відбувається в темний час доби. Тому, щоб убезпечити себе та своїх пасажирів, необхідно використовувати якісні та конструктивно сумісні лампи. Тим більше, кожен автолюбитель може підібрати лампи самостійно, виходячи з власних уподобань.

В даний час використовують галогенні, світлодіодні та ксенонові лампочки. У нашій статті ми зупинимося на галогенних моделях із цоколем Н7. H7 з'явилися над ринком у середині 90-х. Мають лише одну нитку розжарення, але розподіл світла від таких приладів набагато кращий. Вартість ламп даного типу зазвичай нижча за вартість світлодіодних або ксенонових ламп. Їх легко замінювати. За популярністю вони посідають перше місце у власників авто серед усіх ламп.

Галогенові лампи H7

Спочатку в цоколі H7 встановлено галогенові автомобільні лампи. Вони бувають різних типів і можуть відрізнятися споживаною потужністю та відтінком світла (світлою температурою). Серед галогенових автоламп найбільш якісні та популярні – PIAA, OSRAM, PHILIPS. Їх дуже просто замінити, служать вони, як правило, дуже довго.

Діапазон цін може дуже відрізнятися в залежності від бренду, якості ламп H7, особливостей і гарантії. У нашому магазині є як найдешевші лампочки Н7, середнього цінового діапазону та дорогі та якісні галогени у даний цоколь.

Ксенон у цоколь H7

Ксенон у стандартний цоколь активно почали ставити на початку 2000-х, проте зараз ця технологія йде на спад популярності. Він дорожчий, ніж хороші галогенові лампи і часто може бути дорожчим, ніж якісні LED лампи. При цьому встановити нештатний ксенон у стандартний цоколь складніше. І в ідеалі його потрібно встановлювати з лінзою, а це – додаткові витрати. Тим не менш, у нашому магазині можна купити і комплект ксенону H7, і лінзи для ксенону, і окремо ксенонові лампи H7 або розпалювальні блоки, які можуть виходити з ладу.

LED-лампочки H7

Напевно, найсучасніший і правильний вибір сьогодні, якщо Вам не вистачає яскравості галогенових ламп і Ви хочете швидко отримати якісне світло H7. Асортимент світлодіодних ламп головного світла обчислюється сотнями різних моделей в різних цінниках, з різною світловою температурою, типом охолодження і від різних брендів. LED-лампи H7 продаються парами, а їх заміна – найчастіше нічим не відрізняється від заміни галогенових автомобільних ламп.

Чи потрібні обманки для ксенону та LED H7? Так, для деяких автомобілів потрібні, інакше на панелі приладів буде висвічуватися помилка. Як правило, LED лампи вже йдуть із обманками в комплекті.

Лампи H7 потрібно міняти 2 одразу, тобто парно? Так звичайно. При будь-якій заміні автомобільних ламп відразу потрібно змінювати і праву, і ліву сторону. У цьому сенсі дуже хороші LED-комплекти, тому що вони одразу йдуть по 2 шт.

LED чи ксенон у цкоколь H7 замість галогену? Як би нам не хотілося продати Вам дорогий комплект ксенону, лінзи до нього та запасні ксенонові лампочки H7, наша відповідь, все-таки, – LED H7. Можливо, з LED-лінзами, але точно світлодіоди.