KAIXEN GT D3R CANBUS READY 50W 6000K комплект 2 шт

KXN-404-D3R
4 125 
В наявності
Доставка
  • — Новою Поштою на відділення - 75 грн для замовлень від 2000 грн
  • — Новою Поштою на відділення - 100 грн (Київ), 100 грн (не Київ) для замовлень 2000 грн
  • — Курʼєром до дверей - 200 грн

Страховка по повній вартості. Термін доставки 12-48 годин. 

Інформація про доставку

2% знижка за передплату
Повернення 30 днів без проблем
МодельKAIXEN GT Тип лампиD3R Колірна температура6000 K Світловий потік, Лм4500 Лм Напруга, В12 В Потужність, Вт50 Вт Тип продуктуСвітлодіодні лампи (LED) БрендKAIXEN
Модель:
KAIXEN GT
Тип лампи:
D3R
Колірна температура:
6000K
Світловий потік, Лм:
4500Лм
Напруга, В:
12В
Потужність, Вт:
50Вт
Тип продукту:
Світлодіодні лампи (LED)
Бренд:
KAIXEN
Знайти схожі

Світлодіодні лампи KAIXEN GT D-series (50W-6000K- CAN BUS READY) - ідеальний варіант для поїздок на далекі дистанції 
Якщо ви часто їздите на довгі дистанції, лампи Kaixen GT будуть оптимальним рішенням для вашого автомобіля. Вони володіють підвищеною яскравістю, за рахунок чого видимість може збільшуватися до 400%. Разом з тим виробник подбав, щоб функціонування цих ламп було безпечним для інших водіїв. Форма світлового променя відповідає вимогам дорожньої безпеки до галогенних ламп головного освітлення. 

Сучасна система охолодження 
Один з важливих ознак якісної автомобільної світлодіодної лампи - це продумана система охолодження. Надійність даної системи в LED лампах KAIXEN GT обумовлена ​​використанням вентилятора на двох підшипниках кочення. Головна перевага цієї структури - це висока надійність і довговічність вентиляторів на їх основі. Крім того, вентилятори на двох підшипниках кочення здатні надійно і тривалий час функціонувати в умовах дуже високих температур підкапотного простору. 

Простота монтажу 
Лампи серії Kaixen GT встановлюються дуже просто, без будь-яких втручань в штатну проводку автомобіля . Крім цього, вони сумісні з машинами, в яких є система діагностики ламп, а тому їх монтаж не викличе помилкові сигнали про помилку перегорілої лампочки.

Технічні параметри 
Для ламп представленої серії характерні такі технічні показники, як: 

  • потужність 50 W; 
  • напруга 9-36 V; 
  • світлова температура 6000 К (кристально-білий світ); 
  • інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора на двох підшипниках кочення; 
  • підвищена яскравість діодів на 30% (максимальний світловий потік досягає 4500 Лм на кожну лампу);  
  • світловий промінь ідеально рівної форми відповідає вимогам дорожньої безпеки до галогенних ламп головного освітлення; 
  • гарантія - 12 місяців. 

 
12-місячна гарантія робить ці освітлювальні прилади GT ідеальним вибором для сучасних автовласників. Виробник підтверджує своїми гарантійними зобов'язаннями високу якість представлених в даній товарній лінійці ламп. А сучасні технології, використані у виробництві, стають запорукою їх безвідмовного і ефективного функціонування. 
 
 * Під CAN BUS Ready мається на увазі те, що світлодіодні лампи не мають вбудованої обманки або будь-якої додаткової навантаження, а мають споживання струму, аналогічне галогенці. Таким чином, датчики контролю ламп сприймають світлодіодні лампи як галогенні і не сигналізують про помилку світла. 
Попередження. В силу того, що системи діагностики ламп весь час вдосконалюються, змінюються алгоритми їх роботи, параметр CAN BUS Ready не гарантує 100% -ву працездатність з електронікою вашого авто. Якщо після встановлення світлодіодних ламп на панелі приладів загорілася помилка світла, вам необхідно додатково придбати модуль CAN BUS (обманки).

Відгуків не знайдено