Способи оплати в інтернет магазині автосвітла XENON.UA

Купити товари на сайті XENON.UA можна, просто сидячи вдома. Оплату за товар можна зробити як готівкою, так і безконтактним платежем на сайті або у відділенні Нової Пошти. Також Ви можете сплатити замовлення за допомогою переказу на картку Приват Банку. Також у нас є безготівка, від ФОП без ПДВ.

Коротко про оплату замовлень:

  • Оплата готівкою або банківською карткою (або смартфоном) у відділенні Нової Пошти (для післяплати);
  • Оплата на сайті (банківська картка, Apple Pay, Google Pay), зі знижкою 1%;
  • Переказ на картку Приват Банку зі знижкою 2%;
  • Безготівкова плата на ФОП без ПДВ, без знижки;
  • Оплата при отриманні
  • Оплата замовлення при отриманні товару на складі Нової Пошти або від кур'єра Нової Пошти здійснюється готівкою або банківською карткою. У більшості випадків на Новій Пошті є термінал для безконтактної оплати за допомогою Apple Pay та Google Pay.

Зверніть увагу, що при отриманні замовлень післяплатою Ви також оплачуєте комісію за пересилання коштів. Її стягує Нова Пошта і вона становить 20 грн. +2%. Щоб її не платити, ми рекомендуємо оплачувати замовлення на сайті або робити передоплату на банківську картку.

Передплата на картку

Ви можете зробити передоплату зі знижкою 2% (формується під час оформлення замовлення) на банківську картку Приват Банку. Для цього при оформленні замовлення потрібно вибрати спосіб оплати "передплата на картку" та дочекатися, поки менеджер зв'яжеться з Вами. Потім до вас на мобільний телефон прийде SMS із номером картки. Після здійснення оплати, ми надішлемо Вам замовлення.

У випадку, якщо Ви робите передоплату, Ви заощаджуєте 20 грн +2% від вартості замовлення, які стягує перевізник Нова Пошта при відправці замовлень післяплатою.

Оплата на сайті

Для оплати на сайті ми використовуємо платіжну систему LiqPay та даємо знижку 1%, вона формується під час замовлення на сайті. Система оплати дозволяє оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської картки, системи Приват 24, Apple Pay, Google Pay, QR-коду. Ця оплата здійснюється відразу після оформлення замовлення. Кошти на якийсь час утримуються банком, поки ми перевіряємо наявність і готуємо замовлення. У момент відправлення замовлення до Вас гроші списуються з Вашої карти.

У випадку, якщо Ви робите оплату на сайті, Ви заощаджуєте 20 грн +2% від вартості замовлення, які стягує перевізник Нова Пошта при відправці замовлень післяплатою.

Безготівковий розрахунок

Ви можете сплатити за товари на розрахунковий рахунок ФОП без ПДВ без знижки. Для виставлення рахунку, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону або напишіть на info@xenon.ua.