Умови доставки інтернет магазину автосвітла XENON.UA

Ми доставляємо товари на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей. Надсилання всіх замовлень страхується за повною вартістю. Ми якісно та економно (у разі платної доставки, об'ємний весь буде значно нижчим, ніж якби товар упаковав перевізник) пакуємо товар. Зазвичай нам вдається зробити відправку в день оформлення замовлення.

Коротко про доставку:

  • Усі відправки страхуються за повною вартістю;
  • При оплаті на сайті Ви отримуєте додаткову знижку 1%;
  • При передоплаті на карти Приват Банку, Ви отримуєте додаткову знижку 2%;
  • При оплаті на виставлений рахунок від ФОП (без ПДВ) Ви отримуєте додаткову знижку 1%;
  • У разі оплати на сайті або передоплати на картку, Ви додатково заощаджуєте 20 грн +2% від вартості замовлення, що стягується Новою Поштою за накладений платеж (відправка без передоплати);
  • Доставка замовлень на відділення Нової Пошти – фіксовано для замовлень до 3000 грн (100 грн), для замовлень до 5000 грн (50 грн) та безкоштовна для замовлень від 5000 грн;
  • Кур'єром Нової Пошти до дверей – 200 грн.

Замовлення надсилаються лише Новою Поштою. Якщо Ви бажаєте адресну доставку, то це буде доставка кур'єром Нової Пошти за рахунок покупця.

Тарифи на доставку

Доставка замовлень на відділення Нової Пошти – 100 грн для замовлень до 3000 грн, 50 грн для замовлень до 5000 грн та безкоштовна для замовлень від 5000 грн + комісія перевізника за переказ грошових коштів у разі відправки без передоплати (20 грн. +2%, у середньому – близько 60 грн.). У разі передоплати дана комісія не стягується. Ви можете зробити передоплату на картку Приват Банку або сплатити замовлення на сайті, отримавши додаткову знижку, яку сайт формує автоматично.

Кур'єром Нової Пошти до дверей  - 200 грн + комісія перевізника за переказ коштів у разі відправки без передоплати (20 грн +2%, у середньому – близько 60 грн). У разі передоплати дана комісія не стягується. Ви можете зробити передоплату на картку Приват Банку або сплатити замовлення на сайті, отримавши додаткову знижку, яку сайт формує автоматично.

інформація про доставку

Післяплати (як заощадити). У разі відправки післяплатою Новою Поштою (без передоплати і без оплати на сайті), Ви додатково оплачуєте комісію перевізника за пересилання коштів. Вона складає 20 грн. +2% від вартості замовлення. Щоб не сплачувати цю суму, Ви можете внести передоплату на картку Приват Банку або здійснити оплату замовлення на сайті та отримати додаткову знижку 2%. Роблячи передоплату або оплату на сайті, Ви заощаджуєте 20 грн. +2% від ціни замовлення, тобто до 60 грн. і отримуєте знижку 1%.

Страхування посилок. Ми страхуємо всі посилання за повною вартістю товару. У разі, якщо перевізник пошкодив товар, він відшкодовує нам повну вартість посилки і ми надсилаємо Вам новий товар. Ваше замовлення повністю захищене від факторів, які не залежать ні від Вас, ні від нас.

Відстеження посилок, номер замовлення. Ми надсилаємо номер ТТН (Транспортно Товарної Накладної) Нової Пошти у SMS під час відправлення замовлення. Відстежити замовлення можна за посиланням: https://novaposhta.ua/tracking

Терміни доставки. Наш офіс-склад знаходиться в Херсоні, більшість товарних позицій або є в наявності або доступні протягом робочого дня. Як правило, ми намагаємося відправити замовлення день у день, якщо воно оформлене в робочий день до 14:00. Терміни доставки, що регламентуються Новою Поштою – 1-2 дні по всій Україні. Як правило, це один день.